. Ma Áron napja van.
Regisztrált a Gyömrő 2000 Kör is! – Választás 2014
2014-08-13 19:28:36
Regisztrált a Gyömrő 2000 Kör is! – Választás 2014

Regisztrált a Gyömrő 2000 Kör is! – Választás 2014

Nem meglepetés

 

Kedden (2014.08.12.)  a Gyömrő 2000 Kör is felkerült a valasztas.hu oldalára, mint hivatalosan bejelentett a 2014-es önkormányzati választásokon induló szervezet. Bár még nyilvántartásba nem kerültek, ezzel egy időben kampányindító szórólapjuk is megérkezett a gyömrői postaládákba.

 

Hol van Gyenes?

Nem biztos, hogy mindenkinek feltűnt, de a szórólap nem említi Gyenes Leventét és a megszokottaktól eltérve egy fotón sem szerepel. Gyenes Levente a szex-botránya óta a megszokottnál jóval kevesebbet vállal városunkban, úgy látszik a nem túl etikusan nyilvánosságra hozott hálószobatitkok érezhető váltást hoztak a Gyömrő 2000 Kör kommunikációs stratégiájában. A polgármester egyébként ilyen mértékű visszavonulást még nem fújt soha, a kamudoktori-botrány, a Horthy-botrány és a számlagyár per kirobbanása után sem.

 

De ha nem Gyenes akkor ki?

Városi pletykák és a szóbeszéd szerint Mezey Attila és Szabó Zsolt jöhetne számításba. A lelkes és tehetséges vadász, Mezey Attila alpolgármester nevéhez leginkább a Horthy tér melletti feltétlen kiállás és a helyi rendvédelmi szervekkel ápolt jó kapcsolat fűzhető, de Gyömrő rendezvényein eddig nem vállalt kulcsszerepet. Mezeyvel ellentétben – ha egyáltalán szóba jöhet egy polgármester-jelölt csere- Szabó Zsolt a megfelelőbb, ha fogadni kell, mert sokkal inkább szerepeltetett arca a Gyömrő 2000 Körhöz kötődő embereknek. Nem utolsó sorban a Gyömrői Horgász Egyesület, valamint a Kulturiszt is az irányítása alatt működik, tehát van tapasztalata kisebb-nagyobb költségvetésű szervezetek működésében, célirányos irányításában és Gyenes Levente jelenlegi körzetében is ő indul Gyömrő 2000 Kör színekben.

 

Ma még Gyenes a jelölt

Jelenleg nem hivatalosan ugyan, de ahogy korábban megírtuk, a Gyömrő 2000 Kör döntése alapján Gyenes Levente lesz a polgármester-jelölt, bár azt már tudjuk, hogy körzetében (8-as körzet) önállóan nem kíván indulni. Ha bízhatunk a városvezetését jókora többségben ellátó szervezetnek a következő forgatókönyv szerint alakulnak a hivatalos jelölések:

 

Polgármester-jelölt: Gyenes Levente

  • 1-es körzet: Tölli László
  • 2-es körzet: Fábián Béla
  • 3-as körzet: Hodruszky Lajos
  • 4-es körzet: Garamszegi Sándor
  • 5-ös körzet: Mezey Attila
  • 6-os körzet: Kossuth László
  • 7-es körzet: Székely Attila
  • 8-as körzet: Szabó Zsolt
 

Gyömrői Hírhatár

AE

 

 

 

 

Utoljára frissítve: 2014-08-13 19:44:35

További híreink
Lánczi András és Orbán Viktor, avagy Magyarország vége
Lánczi ma Magyarország elsőszámú állami filozófusa, úgy, hogy soha egyetlen értékelhető filozófiai cikket nem volt képes publikálni. Egyet sem.
2023-03-22 19:50:20, Hírek, Aktuális Bővebben
Lovagkeresztet kapott a „lúgosorvost” mentegető orvos
Nyulasi Tibor a büntetőperben más kollégáitól eltérően azt állította, hogy az áldozat, Renner Erika akár saját magának is okozhatott sérülést kamillateával.
2023-03-17 19:48:51, Hírek, Aktuális Bővebben
Varga Judit megerősítette, hogy válnak, bár pillanatnyilag férje törölte ezt a bejegyzést
Külön utakon folytatja Varga Judit igazságügyi miniszter és férje, Magyar Péter. Mindez egy Facebook-bejegyzésből derült ki, amely aztán eltűnt.
2023-03-08 17:23:26, Hírek, Aktuális Bővebben

Hozzászólások

Még nem érkezett be hozzászászólás! Legyen ön az első!

Hozzászólás beküldéséhez kérjük lépjen be vagy regisztráljon!
Oldal tetejére
Ezt olvasta már?
Az okosotthonok, az ahhoz tartozó kiegészítők ma már bárki számára elérhetőek. Kiváló ár-érték aránnyal rend...
Bővebben >>