A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:
április 10., péntek:
Duna
15.15: Labdarúgás, Merkantil Bank NB II, Soroksár - Mezőkövesd
Sport 1
18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 23. forduló, Kecskemét - DVSC-TEVA
20.00: Darts, Premier League, 10. állomás, Sheffield
Sport 2
18.45: Jégkorong, felkészülési mérkőzés, Budapest, Magyarország-Ausztria
Sport M
13.35: Lóverseny, futam
Eurosport
13.00 és 17.15: Labdarúgás, UEFA Ifjúsági Liga
15.30: Tenisz, WTA-torna, Katowice
Eurosport 2
13.30: Tenisz, WTA-torna, Katowice
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover 96-Hertha BSC
Digisport 1
15.55: Motorsport, Moto3, Amerikai Nagydíj, 1. szabadedzés
16.50: Motorsport, MotoGP, Amerikai Nagydíj, 1. szabadedzés
18.15: Vízilabda, E.ON férfi ob I, rájátszás, Ferencváros - TiszaVirág Szeged
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, SM Caen-AS Monaco
Digisport 2
16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Nyizsnyij Novgorod
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
április 11., szombat:
Duna
8.45: Forma-1, Kínai Nagydíj, időmérő edzés
13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Dunaújváros-MTK Budapest
Sport 1
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Diósgyőri VTK
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO-Nyíregyháza Spartacus
21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz
Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Eibar
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Atlético Madrid
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-FC Barcelona
22.00: Tenisz, ATP-torna, Houston
Sport M
13.55: Lóverseny, ügető versenynap
Eurosport
15.30: Kerékpár, Baszk körverseny, 6. szakasz
17.15: Lovassport, Saut Hermes, Párizs
18.45: Evezés, Oxford vs. Cambridge London
20.00: Salakmotor, Eurosport Best pairs, Németország
Eurosport 2
11.15: Ausztrál futball, Gold Coast Suns-St Kilda FC
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Eintracht Frankfurt
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger-VfL Wolfsburg
20.30: Tenisz, WTA-torna, Katowice
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Philadelphia Union-New York City FC
Digisport 1
11.15: Autósport, F3, Silverstone
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Everton
16.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Győri Audi ETO-Vardar Szkopje
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Arsenal
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Internazionale
22.45: Tenisz, WTA-torna, Charleston
Digisport 2
3.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights
13.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Inverness-Celtic
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Aston Villa
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Juventus
20.25: Motorsport, Amerikai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
21.05: Motorsport, Amerikai Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés
22.00: Motorsport, Amerikai Nagydíj, Moto2, 4. szabadedzés
22.50: Motorsport, Amerikai Nagydíj, Moto3 időmérő edzés
április 12., vasárnap:
Duna
7.30: Forma-1, Kínai Nagydíj, futam
Duna World
16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Újpest FC
18.45: Kosárlabda, női NB I, döntő, 3. mérkőzés, Uniqa-Euroleasing Sopron - Aluinvent DVTK Miskolc
Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Villarreal
16.45: Jégkorong, Magyarország-Szlovénia, felkészülési mérkőzés
21.00 Tenisz, ATP-torna, Houston
Sport 2
12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Willem II-Feyenoord
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Haladás
Sport M
13.55: Lóverseny, galopp versenynap
Eurosport 1
8.30: Atlétika, Párizs Maraton
11.30: Motorsport, Supersport-vb, Aragon
12.45: Kerékpár, Paris-Roubaix, Franciaország
18.00: Autósport, World Endurance bajnokság, Silverstone
Eurosport 2
10.30 és 13.00: Motorsport, Superbike-vb, Aragon
14.00: Motorsport, Superstock-vb, Aragon
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Werder Bremen
23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Portland Timbers-Orlando City SC
Digisport 1
10.10: Autósport, F3, Silverstone
12.55: Autósport, Euroformula Open, Jérez
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Queens Parks Rangers-Chelsea
17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, PSG - MKB-MVM Veszprém
19.05: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, MOL-Pick Szeged - Kiel
21.00: Motorsport, Amerikai Nagydíj, MotoGP, futam
Digisport 2
10.00: Atlétika, Rotterdam Maraton
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Fiorentina
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City
19.15: Motorsport, Amerikai Nagydíj, Moto2, futam
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Sampdoria
22.45: Autósport, IndyCar, NOLA Motorsports Park