november 22., szombat:
m1
13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, időmérő
Duna
14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-DVTK
Sport 1
1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-New York Islanders
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Haladás
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza-PMFC
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Pápa-Bp. Honvéd
Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Málaga
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Madrid
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Sevilla
Sport M
14.55: Lóverseny, futam
16.45: Kosárlabda, Adria Liga, Szolnoki Olaj-Zadar
SportKlub
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia-Lyon
Eurosport
9.30 és 17.45: Sznúker, Európa torna, Németország
15.45: Síugrás, VK, Klingenthal, Németország, csapat
21.00: Küzdősport, World GP Series
Eurosport 2
9.00: Autósport, Abu-Dzabi, GP3, 1. futam
10.45: Ausztrálfutball, Ausztrália-Írország
13.00: Műkorcsolya Grand Prix, Franciaország, női kűr
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hoffenheim
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Hertha BSC
21.00: Sznúker, Európa Torna, Németország
Digisport 1
9.00: Autósport, Abu-Dzabi, GP3, 1. futam
14.25: Kézilabda, férfi BL, Dunkerque - Mol-Pick Szeged
16.15: Kézilabda, férfi BL, MKB-MVM Veszprém - Vardar Szkopje
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Manchester united
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Juventus
Digisport 2
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-West Bromwich Albion
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AS Roma
20.55: Kézilabda, férfi BL, Kiel-PSG
november 23., vasárnap:
m1
13.30: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, futam
16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-Videoton
Sport 1
2.00: Ökölvívás, profi gála, Makaó, Manny Pacquiao-Chris Algiri
13.00: Tenisz, Davis Kupa-döntő, 3. nap, Lille, Franciaország-Svájc
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Córdoba
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Getafe
Sport 2
12.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Groningen-PSV
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győr-DVSC
22.15: Amerikaifutball, NFL, Seattle Seahawks-Arizona Cardinals
Sport M
14.55: Lóverseny, futam
SportKlub
12.30: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Gran Canaria-Bilbao
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Fiorentina
20.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-New England Revolution
23.00: Labdarúgás, MLS, Los Angeles Galaxy-Seattle Sounders
Eurosport
11.15: Síugrás, VK, Klingenthal, Németország
13.15, 16.00 és 20.00: Sznúker, Európa torna, Németország
Eurosport 2
10.00: Sznúker, Európa torna, Németország
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburg-Werder Bremen
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Augsburg
Digisport 1
9.55: Autósport, Abu-Dzabi, GP3, 2. futam
10.55: Kézilabda, női BL, Dinamo Volgográd-Hypo NÖ
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Liverpool
16.45: Kézilabda, női BL, Győri Audi ETO KC-Sävehof
18.40: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Grundfos-Tatabánya - Szanktpetyerszburg
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Internazionale
Digisport 2
11.15: Autósport, Abu-Dzabi, GP2, 2. futam
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Cagliari
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Hull City-Tottenham
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Bordeaux